You are currently viewing ПОРАДИ ПО ПРОХОДЖЕННЮ КВЕСТ-КІМНАТ ДЛЯ НОВАЧКІВ

ПОРАДИ ПО ПРОХОДЖЕННЮ КВЕСТ-КІМНАТ ДЛЯ НОВАЧКІВ

Квест-кімнати в Кропивницькому – незвичайне місце для відпочинку та корисний тренажер стратегічного мислення. Я пам’ятаю проходження свого першого квесту, і можу сказати: це було дуже важко. Проблема навіть не у розумових здібностях, а у незнанні закономірностей проходження гри. Потрапляючи вперше у такого роду кімнату, перші 15 хвилин знаходишся у розгубленому стані, не знаєш з чого почати, не можеш уловити суті. Але з проходженням кожної наступної кімнати, ти помічаєш набагато більше деталей, береш все менше підказок або справляєшся без них. І виявляється, знайти вихід – не так вже й складно, як здається. Для цього потрібно знати деякі правила для успішної втечі, особливо новачку.

Будьте поміркованими у виборі команди

Візьміть із собою людей, яких ви добре знаєте, з якими є спільні теми для розмови або спогади. Вам буде комфортно та весело перебувати з ними у закритому середовищі. Добре подумайте, з ким би хотіли опинитися у такій незвичайній ситуації. 

При цьому, хорошою стратегією є розмір команди. Пройти всі випробування дуже важко лише з однією людиною. А занадто велика команда (більше 7 учасників) може завадити вдалому проходженню гри (фізична тіснота, брак завдань для кожного, занадто швидке проходження квесту). Тому, оптимальним рішенням буде обрати середнє значення (4-6 гравців). Таким чином, кожен зможе висловити свою думку і бути почутим, а також застосувати всі свої таланти при розгадуванні різних завдань.

Плануйте свій час

На розгадування всіх загадок, головоломок, пошук підказок вам потрібно буде витратити багато енергії, не лише розумової. Погодьтеся, що витрачені сили на біг до квесту через, те що ви запізнюєтеся або несамовитий пошук паркування – негативно вплинуть на подальшу інтенсивність проходження гри. Та й перші враження будуть із неприємним присмаком. Якщо бажаєте успішно пройти квест, отримати максимум позитивних емоцій – бронюйте кімнату завчасно та приходьте за 10 хвилин до запланованої гри.

Командна робота

Успішне проходження квесту залежить від вашого вміння працювати у команді. Якщо занадто довго не можете розв’язати головоломку – залучіть інших гравців. Не потрібно перетягувати ковдру на себе в усіх завданнях, бо нічим хорошим це не закінчиться. Неможливо самостійно розгадати усі загадки у кімнатні вчасно. Можливо, в одного з членів команди є талант до того чи іншого виду головоломок.

Спілкування і вміння слухати – шляхи до успіху

Якщо у ваших товаришів виникла божевільна ідея по проходженню гри – уважно вислухайте та спробуйте втілити її разом. Така пропозиція може бути безглуздою лише для вас, і насправді є правильним рішенням у певній ситуації. Але якщо це не так – зможете вдосталь насміятися.

Знайдіть собі заняття 

Працюйте над тими завдання, які не були взяті до уваги іншими. Так робота кожного з членів команди стане максимально ефективною. Досить часто гравці пропускають головоломки, на перший погляд, занадто складні. Через це втрачається багато часу та виникає нерозуміння наступного етапу.

Послідовний та рішучий підхід

Ніколи не піддавайтесь паніці. Квест може бути складним для вас. Не засмучуйтеся, якщо відразу не виходить знайти підказку чи розгадати загадку. На хвилинку зупиніться, переведіть подих, подумайте, що вам вже вдалося знайти та як ці предмети можна поєднати між собою. Так ви зрозумієте, в якому напрямку вам рухатися далі. Залишайтеся зосередженим на головній меті гри.

Попросити підказку – не соромно

Підказки у квесті з боку оператора – нормальна річ, особливо, якщо ви новачок у цій справі. Більшість учасників не бажають брати підказки принципово. Потім опиняються в глухому куті та не можуть знайти вихід, втрачаючи дорогоцінний час. Деякі рішення можуть бути елементарними, але здогадатися самому дуже тяжко. Ви можете знову і знову обговорювати припущення кожного члена команди, якщо дозволяє час. Однак, коли залишаються лічені хвилини, а вийти хочеться переможцями – попросіть підказку.

До кожного замка є свій ключ

Зазвичай один замок може відкрити лише індивідуальний ключ або код. Не намагайтеся використовувати відмичку повторно або підбирати одну ту саму комбінацію цифр до декількох замків. По-перше, це займає багато часу. По-друге, невже ви думаєте, що відкрити все зможете єдиним предметом, це ж зовсім не цікаво. Тому, квест-кімнати в Кропивницькому – різні за тематикою приміщення, де кожен наступний крок не схожий на попередній.

Потрапити у квест вперше – незабутня подія. Дотримуючись порад, описаних вище, кожен має можливість успішно завершити свою пригоду. Стати професіоналом у проходженні квест-кімнат дуже просто. Головне від самого початку зрозуміти всі нюанси та правила гри. Спробувавши одного разу – не зможете більше зупинитися.