You are currently viewing КВЕСТ-КІМНАТИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ. ПРОКАЧАЙ СВІЙ МОЗОК

КВЕСТ-КІМНАТИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ. ПРОКАЧАЙ СВІЙ МОЗОК

Кожен із нас мріє постійно розвиватися, самовдосконалюватися, формувати розумові здібності, але так не хочеться витрачати купу грошей та часу на нецікаві заняття чи тренінги, а особливо якщо вони в після робочий час. Постійно виникають питання: «Чому так дорого?», «Де взяти стільки часу?», «Чи потрібно воно мені?» тощо. З будь-якої ситуації можна знайти вихід і ця – не виняток. Зараз ми говоримо про квест-кімнати. Так-так, вам не здалося, квести в Кропивницькому – чудовий варіант, який може задовольнити найбільш ліниву людину і допомогти їй швидко підняти рівень IQ. Хіба ж не цікаво отримати нові знання і враження у вигляді гри? 

Чому так важливо тренувати мізки? 

Мозок, як і всі м’язи в людському організмі потребує постійної прокачки. Ви напевно помічали: чим частіше ви займаєтесь спортом, тим молодішими та більш підтягнутими виглядаєте. Так само працюють інтелектуальні тренування. Коли людина пізнає щось незнане, відкриває для себе нові знання, в цей момент у мозку створюються нові нейронні зв’язки. Чим більше ми розвиваємося, тим більше змінюється структура найважливішого нашого органу, розширяється межа мислення та уяви. 

Користь квестів 

Escape game – це спеціально облаштовані кімнати, створенні для проходження різних завдань та головоломок. Головна мета такої забави – знайти вихід. Ви не зможете дійти до спільної цілі, не використавши свою логіку, пам’ять, уяву, образне та математичне мислення. Тим самим ви тренуєте свій мозок працювати у нестандартній ситуації та швидко знаходити геніальні рішення. Кім того, різноманітність головоломок впливає на розвиток просторового мислення, яке є невід’ємною частиною багатьох професій (архітектора, дизайнера, художника, інженера тощо). 

Гарний настрій – шлях до вдосконалення пам’яті

Вивільнення дофаміну («гормону щастя») під час виконання різноманітних завдань покращує короткочасну пам’ять, концентрацію та мотивує із задоволенням продовжувати роботу над головоломками. Все це покращує ваше самопочуття і настрій. Тож, проходження квестів не лише позитивно вплине на ваше інтелектуальне вдосконалення, але і на емоційне здоров’я. 

Без вікових стереотипів

Квест-кімнати в Кропивницькому – це місце не лише для дітей. Загадки, ребуси, головоломки – корисні компоненти для розвитку мозкової активності у літньому віці. З віком всі когнітивні процеси в мозку уповільнюються: гірше сприймається нова інформація, погіршується пам’ять та увага. Тому щоденна робота мозку важлива для підтримки його молодості, збереження довготривалої пам’яті, концентрації та зосередженості.

Корисні поради

Ми маємо для вас декілька порад, які допоможуть вам додатково тренувати мозок щодня, крім відвідування квест-кімнат:

  • правильне харчування. В людському організмі міститься близько 40 трильйонів бактерій, велика кількість яких розміщується саме у травній системі. Їхня кількість на пряму впливає на роботу мозку. Його клітини складаються із жирів, тому виключати їх зі свого раціону не можна, якщо ви хочете, щоб ваші мізки «працювали» разом з вами;
  • фізичні вправи. Вченими доведено, що регулярні фізичні навантаження сприяють збільшенню мозку (з’являються нові клітини та зв’язки між ними постійно міцнішають). А якщо ви виконуєте фізичні вправи на свіжому повітрі, то можете отримати додатково вітамін D;
  • перепочинок. Постійні стреси, тривога є токсичними для розумової активності. Тому не забувайте відпочивати. Виділіть для себе хоча б пів години у день, пориньте у світ мрій, адже вмикаючи уяву, ви відключаєте одну частину мозку і тренуєте іншу;
  • здоровий сон. Сон завжди корисний для організму, але у певній кількості. Ви напевно помічали, якщо спите менше 5-и або більше 10-и годин – мислення притупляється, ви не можете налаштуватись на роботу і відчуваєте слабкість. Тому найкращим варіантом є сон близько 7-8 годин;
  • ставте перед собою нові цілі. Досліджуйте і вивчайте явища, які для вас в новинку. Почніть вивчати іноземну мову, підіть на курси шиття, малювання або відвідайте квест-кімнати Escape game.

Квести в Кропивницькому допоможуть вам знайти найкращий шлях до самовдосконалення та пізнати свій мозок на всі 100%. Ми підіймемо ваш інтелектуальний та емоційний рівні та не дамо відпочити жодній з ваших звивин.