ЗАБУТЕ ПРОКЛЯТТЯ

Вартість:  1200 грн. (2-4 учасника), Доплата за дод. учасника: 300 грн. Рекомендовано з 8 років.

2-4 гравців
60 хвилин
СКЛАДНА
містиКА/ГОРОР
СЕРЕДНЯ

Опис квесту:

Сотні років тому, у темних глибинах, де туманні ліси окутували все навколо, жила відьма. Вона була жінкою, сильною і прекрасною, але її назгасле жадібне бажання отримати вічне життя зробило її ворогом богів і людей.

З роками вона шукала все більш потужні закляття і таємні знання, щоб здобути бессмертя. Вона була готова заплатити найвищою за це ціною, яку не можна було повернути назад. Своїми дітьми.

Її бажання виявилося прокляттям. Вона залишилася живою, але не мала людської форми. Її дух був заключений у залишеній кімнаті, яка стала свідком її зла.

З часом місцеві мешканці уникли цього місця, і кімната стала залишеною і забутою. Однак зараз, через роки, сміливці, шукачі пригод, випадково чи від необачності, опинилися в цьому мороку. Вони не знають, що відьма в пошуках вічного життя все ще живе тут, і якщо їм не вдасться розкрити її таємниці і знищити її дух протягом години, то вона повернеться і вимагатиме свою кровну помсту. 

Вічне життя, яке вона так жадібно шукала, стало безглуздям, але її спрага помсти так і залишилася,  вона готова використовувати всю свою магію і хитрість, щоб врятувати своє місце в цьому світі. 

Учасникам доведеться розкривати таємниці і вирішувати головоломки, щоб врятувати самих себе від гніву відьми і вибратися з цього мороку, поки ще є час.

Забронювати квест