ШКОЛА МАГІЇ

Вартість:  1200 грн. (2-4 учасника), Доплата за дод. учасника: 300 грн. Рекомендовано з 8 років.

2-6 гравців
60 хвилин
СЕРЕДНЯ
ПРИГОДИ
НЕ СТРАШНА

Опис квесту:

Вітаємо вас у світі магії та чародійства, де давні легенди оживають, а таємниці чекають на своє розкриття. Ви ступаєте на поріг легендарної школи магії, де кожен куток дихає заклинаннями та чарами. Але не час для замріяності. Сьогодні ви не просто учні — ви обранці, яким судилося взяти участь у найважливішій місії в історії школи.

Кілька століть тому, злий чаклун заховав у стінах цієї школи частку своєї магічної сутності у предметі, відомому як Горокракс. Тепер, коли чаклун готується повернути свою страшну реліквію, надія всього світу магії лежить на ваших плечах. Вам потрібно розгадати давні загадки і використати всю свою кмітливість та знання магії, щоб знайти Горокракс і знищити його, перш ніж чаклун зможе відновити його силу.

Час обмежений, а завдання не з тих, що пробачають помилки. Вам доведеться покладатися на свою команду, ваші магічні здібності та сміливість, щоб протистояти злу, яке загрожує знищити не лише школу, але й увесь світ магії. Чи вистачить у вас мужності стати героями цієї історії? Запрошуємо вас випробувати свої сили та знайти відповідь.

Забронювати квест