Що це?

Більшість із вас запитують, як виглядає квест і чого слід очікувати, коли за вами зачиняться двері?

Ми хочемо поділитися з вами про те, як все відбувається.

Якщо ви вперше зважилися на відвідування квест-кімнати, не слід уявляти, що це розвага тільки для дітей або асоціювати квест із кімнатою страху. Насамперед, це відпочинок від сірих буднів. Кожна кімната має унікальне оформлення та атрибутику, які відповідають заявленій тематиці, а значить, ви максимально поринете в історію квесту.
Після того, як ви обрали один з квестів, який вас найбільше заінтригував, а також визначилися з датою та часом, ви телефонуєте нам і наші адміністратори дадуть вам вичерпну консультацію, а також забронюють за вами сеанс.

Вам не потрібно мати спец. одяг та ступінь доктора наук, ви просто приходите до нас, уважно слухаєте правила та заходите до квесту. Гра починається з того моменту, як двері за вами будуть зачинені.

З чого розпочати гру? І що взагалі потрібно робити? Шукати підказки, розгадувати загадки, знаходити ключі, взаємодіяти з розумною електронікою, яка реагує на ваші дії.

У процесі вашої гри, за вами буде спостерігати оператор, він знає коли і як вам слід підказати або ж порекомендувати варіанти вирішення будь-якого з рівнів. Ваше завдання пройти всі рівні протягом 60 хвилин і двері виходу відчиняться. Ви повернетеся в реальність, але вже ніколи не забудете про ті позитивні емоції, що відчули всередині квест-кімнати.

Escape Game - розвага для будь-якого віку, з різними тематиками та для будь-яких приводів. З нами ви скрасите будь-який день тижня, відпочинете з друзями чи рідними після роботи, яскраво відзначите день народження або проведете побачення, ну чи навіть пропонуєте коханій людині.

Сподіваємось, ми відповіли на запитання: Що таке квест кімната? І якщо Ви все ще не були у нас, то ласкаво просимо!

Є питання, телефонуй!

Ні? Також телефонуй 0969221212